Anadolu su arıtma cihazı servisi filtre değişim

Anadolu Su Arıtma Cihazı Servisi

Su Arıtma Cihazı Satışı, Su Arıtma Cihazı Montajı, Su Arıtma Cihazı Servis, Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi, Su Filtresi Kontrolü 7/24 teknik servis hizmeti vermekteyiz.

FİLTRELERİN ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

1- 5 Mikron Sediment Filtre: Suyun ilk filtresinin yapıldığı yerdir. Sudaki tortu ve katı maddeleri süzerek Membran filtrenin ömrünü uzatır ve daha sağlıklı çalışmasını sağlar.

2- Aktif Karbon Filtre : Sudaki organik maddeler ile suyun sağlık kalitesini düşüren klor ve diğer zararlı maddelerin filtrelenmesini sağlar.

3- 1 Mikron Sediment Filtre: Suyun içindeki kötü kokuları absorbe eder.

4- Membran filtre: Su arıtma cihazının en önemli filtresidir. Üzerindeki mikron ölçekteki deliklerinden sadece su moleküllerinin geçmesine izin veren membran filtre diğer mikrobik boyuttaki zararlı maddelerin geçişini engeller.

5- Post Karbon Filtre: Post karbon filtreler tamamen organik maddelerden üretilir. Üretiminde Hindistan cevizi kullanılır. Suya yumuşak ve hoş bir tat verir.

6- Alkali Filtre: Alkali filtre suda eksik bulunan sodyum ve potasyum magnezyum gibi vücut açısından gerekli mineralleri suya kazandırır. Suyun pH değerini 9’un üzerine çıkarır.

Su Arıtma Cihazı Teknik Parçaları

FİLTRE ÇEŞİTLERİ12” 5 Micron Sediment Filtre
12” 1 Micron Sediment Filtre
12” Blok(Aktif) Karbon
Post Karbon Filtre
75 GPD Membran Filtre
Alkali Filtre
DİĞER PARÇALARBasınç Düzenleyici Pompa
Alçak Basınç  Düzenleyici Anahtar
Yüksek Basınç Düzenleyici Anahtar
Selonoit Vana
Lüks Su Arıtma Cihazı Musluğu
3.2 Galon(12 Litre) Kapasiteli Temiz Su Tankı